Televize

Digitální televize IPTV

Společnost ÚVT Vám nyní nabízí přístup k televiznímu vysílání prostřednictvím služby IPTV. Jedná se o televizi nové generace, která na rozdíl od tradičních kabelových televizí poskytuje kvalitu obrazu i zvuku bez jakéhokoli šumu či zrnění a je přenášena bez rušivých vlivů programových filtrů. Mimo to IPTV přináší celou řadu nových výhod a funkcí, díky kterým se Vám tato digitální televize maximálně přizpůsobí. Můžete si zastavit živé vysílání, pustit si pořady až 48 hodin zpětně nebo si je nahrát. V naší nabídce naleznete více jak 120 televizních kanálů, ze kterých si určitě vyberete. A pokud ne, máme pro Vás naší videopůjčovnu s širokou nabídkou filmů, která je pravidelně aktualizována. Programy v základních tarifech lze libovolně rozšiřovat výběrem z tématických balíčků. To a mnohem více umí IPTV!
 
AKTUÁLNÍ NABÍDKU UVTtelevize NALEZNETE ZDE!!
AKTUÁLNÍ NABÍDKU KUKI TV NALEZNETE ZDE!!
 
Ahoj, jsem Kuki a budu tě bavit! více informaci naleznete zde kuki.uvtnet.cz
 

Co má naše televize navíc?

 
FUNKCE POPIS
PAUZA   Chcete si odskočit od televize, ale bojíte se, že vám něco důležitého unikne? Už nemusíte. Díky funkci pauza můžete kdykoli pozastavit sledovaný pořad třeba až na hodinu.
DÍVAT SE OD ZAČÁTKU Nestihli jste začátek Vašeho oblíbeného pořadu? Nevadí. Stiskem jediného tlačítka se u právě běžícího pořadu jednoduše přesunete na začátek.
POSUN ZPĚT Chcete si pustit pořady vysílané v minulosti? Žádný problém. S naší televizí si můžete pustit pořady až 48 hodin zpětně bez jakéhokoli nahrávání.
PRŮVODCE POŘADY Zajímá Vás, co poběží v následujících dnech? Naše televize Vám nabízí kompletní informace o všech pořadech na 10 dní dopředu.
VIDEOREKORDÉR Jedete na dovolenou, ale nechcete přijít o díl vašeho oblíbeného seriálu? Nahrajte si jej! Můžete se na něj pak podívat kdykoli a kolikrát budete chtít.
VIDEOPŮJČOVNA Nedávají v televizi zrovna nic zajímavého? Naše videopůjčovna Vám poskytuje 24 hodin denně nepřeberné množství domácích i zahraničních filmů, seriálů a dokumentů.
RÁDIO Nezaujalo Vás nic v televizi? Pusťte si rádio! V naší nabídce naleznete všechna oblíbená česká rádia.
TELEVIZNÍ ARCHIV Chcete se podívat na starší pořady? Funkce Archiv Vám to umožní. Můžete zhlédnout pořady, které se vysílaly v uplynulých sedmi dnech.